"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar Pdf İndir

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Makbule Cengiz ‘ın yazdığı ve ÇIRA YAYINLARI ‘ın yayınladığı 368 sayfalık 6052152058 ISBN numarasına sahip Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2017-09-08 yılında yayınlanan Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar , 2. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar indir

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6052152058 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Makbule Cengiz vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Makbule Cengiz kitabın yazarıdır.

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar indir

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar Pdf İndir

Ücretsiz olarak Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. ÇIRA YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2017-09-08 yılında piyasaya sürülen ve 368 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar indir

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2017-09-08 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 2. Baskı ‘dır. Ayrıca 6052152058 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar
  • ISBN: 6052152058
  • Yazar: Makbule Cengiz
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: ÇIRA YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-09-08
  • Sayfa Sayısı: 368
  • Baskı No: 2. Baskı

Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar pdf indir, Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar ücretsiz oku, Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar epub online, Yöneticilerin Hesap Günü Var mı? & Bir Rektörün Aklında Kalanlar kitabı bedava.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir