"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) Pdf İndir

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Haldun Dormen ‘ın yazdığı ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ‘ın yayınladığı 840 sayfalık 9944886680 ISBN numarasına sahip Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2018-12-17 yılında yayınlanan Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) , 2. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) indir

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) Yazarı Kimdir?

Yukarıda 9944886680 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Haldun Dormen vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Haldun Dormen kitabın yazarıdır.

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) indir

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) Pdf İndir

Ücretsiz olarak Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2018-12-17 yılında piyasaya sürülen ve 840 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) indir

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2018-12-17 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 2. Baskı ‘dır. Ayrıca 9944886680 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak)
  • ISBN: 9944886680
  • Yazar: Haldun Dormen
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-12-17
  • Sayfa Sayısı: 840
  • Baskı No: 2. Baskı

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) pdf indir, Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) ücretsiz oku, Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) epub online, Yaşamımdan Şiir ve Hakikat (Karton Kapak) kitabı bedava.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir