"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri Pdf İndir

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Şerif Oktürk ‘ın yazdığı ve METİS YAYINLARI ‘ın yayınladığı 139 sayfalık 9753424310 ISBN numarasına sahip Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. Kağıt yılında yayınlanan Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri , 1. Baskı ve Antoloji – Derleme kategorisinde yer almaktadır.

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri indir

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri Yazarı Kimdir?

Yukarıda 9753424310 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Şerif Oktürk vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Şerif Oktürk kitabın yazarıdır.

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri indir

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri Pdf İndir

Ücretsiz olarak Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. METİS YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, Kağıt yılında piyasaya sürülen ve 139 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri indir

Antoloji – Derleme kategorisinde yer alırken Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. Kağıt yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 9753424310 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri
  • ISBN: 9753424310
  • Yazar: Şerif Oktürk
  • Kategori: Antoloji – Derleme
  • Yayın Evi: METİS YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 139
  • Baskı No: 1. Baskı

Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri pdf indir, Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri ücretsiz oku, Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri epub online, Yabancı Hayvanlar / Murathan Mungan’ın Seçtikleri kitabı bedava.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir