"Enter"a basıp içeriğe geçin

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi Pdf İndir

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Kadir Büyükkaya ‘ın yazdığı ve YAPI KREDİ YAYINLARI ‘ın yayınladığı 268 sayfalık 9750839559 ISBN numarasına sahip Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2012-06-11 yılında yayınlanan Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi , 3. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi indir

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi Yazarı Kimdir?

Yukarıda 9750839559 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Kadir Büyükkaya vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Kadir Büyükkaya kitabın yazarıdır.

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi indir

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi Pdf İndir

Ücretsiz olarak Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. YAPI KREDİ YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2012-06-11 yılında piyasaya sürülen ve 268 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi indir

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2012-06-11 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 3. Baskı ‘dır. Ayrıca 9750839559 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi
  • ISBN: 9750839559
  • Yazar: Kadir Büyükkaya
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: YAPI KREDİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2012-06-11
  • Sayfa Sayısı: 268
  • Baskı No: 3. Baskı

Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi pdf indir, Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi ücretsiz oku, Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi epub online, Koç’ta Üç Nesil & Sanayi Barışına Adanmış Bir Hayat Hikayesi kitabı bedava.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir