"Enter"a basıp içeriğe geçin

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) Pdf İndir

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Ord. Prof. Dr. Mehmed Fuad Köprülü ‘ın yazdığı ve YENİ ZAMANLAR SAHAF (2. El Kitaplar) ‘ın yayınladığı 294 sayfalık ISBN numarasına sahip İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2020-03-05 yılında yayınlanan İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) , 1. Baskı ve Antoloji – Derleme kategorisinde yer almaktadır.

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) indir

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) Yazarı Kimdir?

Yukarıda numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Ord. Prof. Dr. Mehmed Fuad Köprülü vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Ord. Prof. Dr. Mehmed Fuad Köprülü kitabın yazarıdır.

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) indir

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) Pdf İndir

Ücretsiz olarak İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. YENİ ZAMANLAR SAHAF (2. El Kitaplar) yayın evi tarafından yayınlanan, 2020-03-05 yılında piyasaya sürülen ve 294 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) indir

Antoloji – Derleme kategorisinde yer alırken İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2020-03-05 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4)
  • ISBN:
  • Yazar: Ord. Prof. Dr. Mehmed Fuad Köprülü
  • Kategori: Antoloji – Derleme
  • Yayın Evi: YENİ ZAMANLAR SAHAF (2. El Kitaplar)
  • Basım Yılı: 2020-03-05
  • Sayfa Sayısı: 294
  • Baskı No: 1. Baskı

İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) pdf indir, İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) ücretsiz oku, İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) epub online, İzahlı Halk Şiiri Antolojisi (Kod:6-I-4) kitabı bedava.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir