"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) Pdf İndir

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Hakan Pütün ‘ın yazdığı ve YENİ ZAMANLAR SAHAF (2. El Kitaplar) ‘ın yayınladığı 412 sayfalık ISBN numarasına sahip Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2018-04-13 yılında yayınlanan Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) , 1. Baskı ve Antoloji – Derleme kategorisinde yer almaktadır.

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) indir

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) Yazarı Kimdir?

Yukarıda numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Hakan Pütün vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Hakan Pütün kitabın yazarıdır.

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) indir

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) Pdf İndir

Ücretsiz olarak Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. YENİ ZAMANLAR SAHAF (2. El Kitaplar) yayın evi tarafından yayınlanan, 2018-04-13 yılında piyasaya sürülen ve 412 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) indir

Antoloji – Derleme kategorisinde yer alırken Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2018-04-13 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5)
  • ISBN:
  • Yazar: Hakan Pütün
  • Kategori: Antoloji – Derleme
  • Yayın Evi: YENİ ZAMANLAR SAHAF (2. El Kitaplar)
  • Basım Yılı: 2018-04-13
  • Sayfa Sayısı: 412
  • Baskı No: 1. Baskı

Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) pdf indir, Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) ücretsiz oku, Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) epub online, Gagauz Çağdaş Şiiri Antolojisi (4-B-5) kitabı bedava.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir