"Enter"a basıp içeriğe geçin

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları Pdf İndir

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Necdet Hatam ‘ın yazdığı ve KİTAP DOSTU YAYINLARI ‘ın yayınladığı 274 sayfalık 6054409174 ISBN numarasına sahip Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2015-10-15 yılında yayınlanan Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları indir

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6054409174 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Necdet Hatam vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Necdet Hatam kitabın yazarıdır.

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları indir

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları Pdf İndir

Ücretsiz olarak Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. KİTAP DOSTU YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2015-10-15 yılında piyasaya sürülen ve 274 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları indir

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2015-10-15 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6054409174 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları
  • ISBN: 6054409174
  • Yazar: Necdet Hatam
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: KİTAP DOSTU YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2015-10-15
  • Sayfa Sayısı: 274
  • Baskı No: 1. Baskı

Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları pdf indir, Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları ücretsiz oku, Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları epub online, Fakir Baykurt’la Bir Yıl ve Ötesi & Meslek Anıları kitabı bedava.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir