"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte pdf indir

Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Merih Kemal Omağ tarafından kaleme alınan ve LEGAL YAYINCILIK türünde yayınlanan Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, 2016-10-12 yılında basılan ve 1287 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte indir

Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054847082 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Merih Kemal Omağ ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri LEGAL YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 3. Baskı. 2016-10-12 yılında yayınlanan Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte indir

Prof. Dr. Merih Kemal Omağ ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 1287 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte indir

  • ISBN: 6054847082
  • Kitap Adı: Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Merih Kemal Omağ
  • Yayın Evi: LEGAL YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2016-10-12
  • Sayfa Sayısı: 1287
  • Baskı No: 3. Baskı

Yeni Türk Ticaret Kanunu & Gerekçeli, Karşılaştırma Tablolu Eski ve Yeni Kanun Maddeleri ile Birlikte dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir