"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler pdf indir

Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler pdf okumanın tam zamanı. Zeynep Çalışkan tarafından kaleme alınan ve EKİN KİTABEVİ YAYINLARI türünde yayınlanan Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 677 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler indir

Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053279259 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Zeynep Çalışkan ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri EKİN KİTABEVİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler indir

Zeynep Çalışkan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 677 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler indir

  • ISBN: 6053279259
  • Kitap Adı: Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: Zeynep Çalışkan
  • Yayın Evi: EKİN KİTABEVİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 677
  • Baskı No: 1. Baskı

Yargıtay Kararları Işığında Türk Ticaret Kanunu İhtilaflar ve Çözümler dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir