"Enter"a basıp içeriğe geçin

VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu pdf indir

VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu pdf okumanın tam zamanı. Av. Hakan Tokbaş tarafından kaleme alınan ve VEDAT KİTAPÇILIK türünde yayınlanan VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, 2018-04-01 yılında basılan ve 380 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu indir

VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052203101 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Av. Hakan Tokbaş ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri VEDAT KİTAPÇILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-04-01 yılında yayınlanan VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu indir

Av. Hakan Tokbaş ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 380 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu indir

  • ISBN: 6052203101
  • Kitap Adı: VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: Av. Hakan Tokbaş
  • Yayın Evi: VEDAT KİTAPÇILIK
  • Basım Yılı: 2018-04-01
  • Sayfa Sayısı: 380
  • Baskı No: 1. Baskı

VUK ve TTK Kapsamında Ticari Defterler ve Belgeler / M. Vefa Toroslu dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir