"Enter"a basıp içeriğe geçin

Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları pdf indir

Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları pdf okumanın tam zamanı. İsmail Ercan tarafından kaleme alınan ve VEDAT KİTAPÇILIK türünde yayınlanan Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 276 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları indir

Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054002719 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. İsmail Ercan ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri VEDAT KİTAPÇILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları indir

İsmail Ercan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 276 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları indir

  • ISBN: 6054002719
  • Kitap Adı: Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: İsmail Ercan
  • Yayın Evi: VEDAT KİTAPÇILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 276
  • Baskı No: 1. Baskı

Türk Ticaret Kanunu Tasarısı’na Göre Limited Ortaklık Genel Kurulunun Toplanma ve Karar Alma Esasları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir