"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi pdf indir

Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi pdf okumanın tam zamanı. Arş. Gör. Kağan Susuz tarafından kaleme alınan ve LEGAL YAYINCILIK türünde yayınlanan Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 354 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi indir

Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054354757 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Arş. Gör. Kağan Susuz ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri LEGAL YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi indir

Arş. Gör. Kağan Susuz ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 354 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi indir

  • ISBN: 6054354757
  • Kitap Adı: Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: Arş. Gör. Kağan Susuz
  • Yayın Evi: LEGAL YAYINCILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 354
  • Baskı No: 1. Baskı

Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir