"Enter"a basıp içeriğe geçin

Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri pdf indir

Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez tarafından kaleme alınan ve VEDAT KİTAPÇILIK türünde yayınlanan Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 244 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri indir

Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054002887 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri VEDAT KİTAPÇILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri indir

Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 244 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri indir

  • ISBN: 6054002887
  • Kitap Adı: Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez
  • Yayın Evi: VEDAT KİTAPÇILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 244
  • Baskı No: 1. Baskı

Halka Arz Kavramı ve Halka Arzda Kullanılan Satış Yöntemleri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir