"Enter"a basıp içeriğe geçin

Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri pdf indir

Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Ahmed Akgündüz tarafından kaleme alınan ve VEDAT KİTAPÇILIK türünde yayınlanan Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 522 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri indir

Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052203330 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Ahmed Akgündüz ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri VEDAT KİTAPÇILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 3. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri indir

Prof. Dr. Ahmed Akgündüz ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 522 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri indir

  • ISBN: 6052203330
  • Kitap Adı: Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Ahmed Akgündüz
  • Yayın Evi: VEDAT KİTAPÇILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 522
  • Baskı No: 3. Baskı

Deniz Ticareti Hukuku -1 (Ders Kitabı) & Giriş-Gemi Donatan ve Navlun Sözleşmeleri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir