"Enter"a basıp içeriğe geçin

4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler pdf indir

4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler pdf okumanın tam zamanı. Av. Ayça Özdoğan tarafından kaleme alınan ve BETA BASIM YAYIM türünde yayınlanan 4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Hukuk Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 722 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler indir

4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053771784 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Av. Ayça Özdoğan ‘un harika Hukuk Kitapları türündeki eseri BETA BASIM YAYIM yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 3. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan 4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler indir

Av. Ayça Özdoğan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an 4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler pdf sayfasındasınız.  Hukuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 722 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler indir

  • ISBN: 6053771784
  • Kitap Adı: 4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler
  • Kategori: Hukuk Kitapları
  • Yazar: Av. Ayça Özdoğan
  • Yayın Evi: BETA BASIM YAYIM
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 722
  • Baskı No: 3. Baskı

4483 Sayılı Kanun ile Memurlar ve Diğer Görevlilerin Yargılanması Öncesi Aşamaya İlişkin Usul ve İşlemler dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir